hlavní produkt TOWER

Volně stojící, 234cm vysoký rám nabízí mnoho možností pro bezpečné upevnění stojící nebo visící osoby. 

Dostupnost NA OBJEDNÁVKU, dodání 2-4 týdny po úhrazení zálohy 60%
Možnosti doručení
Kód: 1302200
31 599 Kč / ks 26 114,88 Kč bez DPH

Tento rám můžete rozšířit podle potřeby, abyste mohli realizovat své fantazie, inovativní systém od StyleFetish to umožňuje.

 

Produkt obsahuje:

  • základní desku 100 x 100 cm
  • kovový rám 234cm vysoký s  fixačním systémem Airline
  • kovový příčník

Lišty systému airline zapuštěné do boku sloupků umožňují připevnit k rámu v požadované poloze oka nebo jiné příslušenství. Výsledkem je extrémně flexibilní spojovací systém, který lze rozšiřovat téměř nekonečně. Fixační Airline systém oceníte pro uchycení fixačních ok, příčníku nebo třeba kladky. Ve spojení s volitelně dostupným lanovým navijákem zde lze realizovat velmi zajímavé praktiky. Toto doplňmkové vybavení najdete v souvesejících produktech.
 

Základ tvoří bytelná deska 100 x 100 cm se možnostmi tří poloh pro uchycení držáku na dilda, striker atd. Lze sem připevnit například některé příslušenství - Striker, Magic Wand, držáku vibrátoru, držáku dila, polštáře na penis nebo španělského jezdce, mnoho z nich i kombinovaných.

V rozích základní desky jsou fixační oka pro fixaci končetin.

Celkově skvělá konstrukce, každý, kdo zná náš systém, ví, že pomocí správného příslušenství, ať už jde o křížovou spojku, nerezové tyče nebo adaptér pro kolejnicový systém, můžete poskládat opravdu šílená zařízení.  

Doplňkové parametry

Kategorie: VĚŽ
Záruka: 2 roky