Náš tým

Katka a Tomáš

Katka a Tomáš

Partneři v pracovním i soukromém životě. Od roku 2012 společně provozují kuchyňské studio v Praze www.dopita-kuchyne.cz. Zde získali zkušenosti s přestavbou interiérů, které chtějí dále rozvíjet v nové, hravé formě pleasure rooms.

Tomáš je více technický a vytvořené 3D vizualizace Vám dají jasnou představu jak bude Vaše místnost vypadat. Katka pak ohlídá termíny a dokumenty, aby bylo vše v naprostém pořádku. Jako tým budou dbát na to, aby Vaše místnost vypadala přesně podle Vašich přání.

  

 

Lenka

Lenka

Psycholožka, sex koučka, která se více než 25 let zabývá rozkrýváním sexuálních fantazií a tužeb svých klientů, na partnerských terapiích učí partnery, jak správně a bez obav spolu komunikovat při rozvíjení vzájemné sexuality ke spokojenosti obou partnerů.

Poradí vám nejvhodnější vybavení vašeho sexroomu přímo na míru, seznámí vás s možnostmi, ale i úskalími některých sexuálních praktik a pokud máte touhu je vyzkoušet, provede vás světem zajímavých sexuálních her a možností, jak naplnit své nejtajnější sny.