fuck machine STRIKER II

Elektrický pomocník, kterému nikdy nedojdou síly. Dopřejte sobě nebo partnerovi velmi intenzivní zážitek. 

MÁME VYSTAVENÝ NA PRODEJNĚ!

Dostupnost NA OBJEDNÁVKU, dodání 2-4 týdny po úhrazení zálohy 60%
Možnosti doručení
Kód: USA-SFI-1102110
19 499 Kč / ks 16 114,88 Kč bez DPH
fuck machine STRIKER II
stroj na sex
Doprava zdarma

Zásadní rozdíl mezi modelem Striker a ostatními "stroji" na trhu je variabilita. Vlastní produkt je možné dovybavit velkým množstvím různých adaptérů, které dokáží velmi okořenit Vaše hry např. držák dvojitého dilda s rychloupínacím adaptérem nebo nástavec pro použití vibrační hlavice (Magic Wand) současně. Vše naleznete v souvisejících produktech.

Stroj je přímo určen k instalaci na nábytek StyleFetish a SkunkWorx např. Hellcat, Gynchair, Boomer, postel. Pro volné použití v místnosti je možné dokoupit základovou desku. Základní deska je vyrobena z pevného materiálu a váží asi 18 kg. Tato vysoká hmotnost je potřebná k vyrovnání vysokého tahu stroje Striker.

Stroj Striker je vyráběn ručně s použitím nejlepších možných materiálů. Má extrémně robustní kovové pouzdro. Motor s kuličkovými ložisky zajišťuje hladký a bezproblémový chod. Extra silný motor si poradí i s těmi největšími průměry dilda. Dokonce i na nejvyšší úrovni stroj vydává jen sotva slyšitelný zvuk, takže nebudete rozptylováni od svého erotického dobrodružství. Výměna dilda je otázkou několika vteřin.

Doplňkové parametry

Kategorie: FUCK MACHINES
Záruka: 2 roky