Naprosto civilní postel v naprosto civilní ložnici. Ale jen na první pohled.

Přestože se jedná o poměrně velký byt v centru města, tak místnost navíc pro pleasure room je zcela nereálná. A proti tomuto limitu šla touha po vlastní herně.  Řešení je použité této multifukční postele.

 

Vlajková loď z celé naší nabídky erotického nábytku je právě luxusní celokovová postel Skunkworx Ultimate. Alternativní řešení herny pro případ, kdy není k dispozici celá místnost. Postel vypadá civilně, pouze budete po hrách uklízet doplňkové vybavení.

 

Celokovové provedení s krásnými dekorativními prvky z umělé kůže najdete třeba také v některých modelech Mercedes AMG, název modelu Ultimate proto nevznikl náhodou. Postel Vám nabídne velké množství doplňkového vybavení pro různé scénáře. Některé tyto prvky jsou navíc kompatibilní i s jinými kusy našeho erotického nábytku.

 

I přes svoji značnou hmotnost cca 200kilo, která dodává požadovanou vysokou bytelnost, vypadá postel elegantně a moderně. Prostě normální, ale krásná postel s nebesy.

 

Airline System

V rámci příplatkové výbavy máte k dispozici fixační systém po celém obvodu - na všech sloupcích, po celém obvodu spodní i horní části i na horních příčkách. Stačí jen sundat dekorativní magnetické kryty a hra může začít. Do těchto lišt upevněte originální vybavení a vybarte si právě to, naco zrovna máte náladu, viz. video výše.