Chci hernu, ale nemám místnost navíc..?

Ne každý má místnost navíc, která by mohla sloužit pouze jako sex room. A co třeba kombinace skladného erotického nábytku a zakázkové výroby skříní?

Dodáme klasický i erotický nábytek!

Provozujeme kuchyňské studio a dodávání truhlářských produktů je naše každodenní práce již od roku 2012. A právě kombinace truhlařiny a erotického nábytku StyleFetish, který má v nabídce také produkty složitelné třeba do škříně, může být ideální řešení. Skříně Vám navrhneme a dodáme podle vybavení, které budete chtít používat. 

V tomto projektu je zobrazena lavice Hellcat, naprostý bestseller této značky. Je rozebíratelná do té míry, že ji uskladníte v klasické skříni. Samozřejmě to pak ale znamená, že se nevyhnete montáži před hrou a rozebrání a uskladnění po hře. Je to nejjednodušší varianta, ale pokud se "akce" blíží, nemusíte mít vždy vyloženě náladu na to "něco montovat". Řešení pak mohou být skříně navržené na uskladnění nejen běžných věcí, které v ložnici normálně jsou, ale také erotického nábytku. A  děti nebo babičky se nic nedozví...