Kožená pouta Click & Play

4x kožená pouta na zápěstí a kontíky, dodávaná s adaptérem pro instalaci na vybraných produktech StyleFetish Industries.

Dostupnost NA OBJEDNÁVKU, dodání 2-4 týdny po úhrazení zálohy 60%
Možnosti doručení
Kód: 473
11 599 Kč / ks 9 585,95 Kč bez DPH
Kožená pouta Click & Play
2. kožená bdsm pouta
Doprava zdarma

Sada kožených pout obsahuje čtyři adaptéry pro uchycení na nábytku, dva kusy pout na zápěstí a dva kusy pout na kotníky. Adaptéry lze zasunout do nábytku během několika sekund. Adaptér je bezpečně připevněn k poutům pomocí kovové destičky a zajištěn proti vytržení. 

 Tato kožená pouta mají adaptér Click&Play.

Inovativní systém Click & Play je přesvědčivý ve všech směrech. Umožňuje připevnit pouta k protispojce připevněné k nábytku BDSM jediným pohybem pouhým zatlačením. Zapojte, stiskněte, posaďte se. Stejně snadné a zejména rychlé je pak uvolnění.

Extrémně robustní a silná cca 7-8 cm široká kožená pouta jsou výborně zpracovaná a měkce polstrovaná, což zaručuje velmi pohodlné užívání. Integrovaný D-kroužek umožňuje upevnění pomocí karabin, zámků nebo lan. To vám umožní rychle přepínat mezi různými herními situacemi, od normálního otroctví až po náš SM nábytek během několika sekund.

Téměř veškerý náš nábytek lze vybavit potřebnou spojovací sadou, výměna je velmi snadná a rychlá.  Všechny druhy pout (oka, kožená, kovová) lze mezi sebou různě kombinovat.

 

Velikosti uveďte do poznámky, :

kotníky: max. obvod 32 nebo 37cm

zápěstí: max. obvod 25 nebo 33 cm

V případě požadavku na individuální rozměr nás kontaktujte.